Derrick Morgan, No Sports i inni artyści!

Żywa legenda, 75-letni Derrick Morgan z Jamajki, niemieckie No Sports i 5 kolejnych kapel zasila Mighty line-up!

Prawdziwe legendy ska dochodzą do składu!

– Derrick Morgan (Jamajka)

Tak! Po 8 długich latach witamy na Mighty Sounds 75-letniego już weterana sceny ska – Derricka Morgana! Kariera muzyczna Jamajczyka rozpoczęła się w 1956 roku, kiedy to wygrał konkurs młodych talentów. 3 lata później pojawił się jego debiutancki singiel pt. „Lover Boy” i z początkiem lat 60. ubiegłego wieku, stał się prawdziwym jamajskim królem ska, co potwierdzał wielokrotnie na listach przebojów. Śmiało możemy stwierdzić, że to właśnie Morgan odkrył młodego Boba Marleya, gdy w 1962 roku przedstawił go producentowi Lessliemu Kongowi, co otworzyło mu drogę do prawdziwej muzycznej kariery.

wiki  facebook  youtube  myspace   last.fm   soundcloud

No Sports (Niemcy)

Niemiecka bomba, której nazwa powinna coś mówić wszystkim fanom prawdziwie skocznych klimatów. Po wielu zmianach nazwy oraz składu oraz przerwach w graniu, ekipa wreszcie zmotywowała się do większej trasy koncertowej, w ramach której wpadną także do nas. 30 lat na scenie i hity tj. „King Kong” czy „Stay rude, stay rebel” na żywo sprawdzą się wyśmienicie!

web   wiki  youtube  last.fm   

Choking Revenge (Austria)

Punkowo, szybko i głośno! To właśnie motto piątki przyjaciół z Austrii, którzy grają razem od 2008 roku. Fanom klimatów Bad Religion czy Social Distortion na pewno przypadną do gustu. Pozostałych na pewno zachęcą świetnie skomponowane numery pełne intrygujących riffów, świetniego brzmienia basu oraz społecznych tekstów z dużą dozą sarkazmu.

facebook   youtube   myspace   last.fm    twitter    

Fightball (Niemcy)

Kolejna ekipa z Berlina w naszym line-upie! Powstali w 2007 roku, a pierwszego długograja wydali rok później. Ciężko skategoryzować gatunek, w którym poruszają się chłopaki, więc najlepiej będzie jeśli ocenicie to sami, w domu jak i pod sceną!

facebook   youtube   myspace   last.fm    

The Tips (Niemcy)

The Tips są żywym dowodem na to, że by grać słoneczne klimaty punky reggae wcale nie trzeba pochodzić z Jamajki czy Kalifornii! Ich muzyka to uosobienie dzikiego surfowania połączonego z grillowaniem na plaży. Wpadnij pod scenę i przenieś się tam razem z zespołem!

web   facebook   youtube   myspace   last.fm   

Konflikt (Słowacja)

Słowacka załoga, której większości nie trzeba przedstawiać. Powstali dokładnie 25 lat temu i między innymi na Mighty Sounds będziemy mogli skosztować kawałka ich jubileuszowego tortu! Ich szczery, melodyjny punk rock z pewnością spodoba się nawet najbardziej wymagającym fanom gatunku.

web   facebook   youtube   myspace   last.fm  bandzone

Zoči Voči (SK)

Słowacka sensacja, która swoim wyjątkowym połączeniem pop punka z rockiem alternatywnym bije rekordy popularności na youtubie. Grają od 2003 roku i choć z pozoru nie pasują do naszego składu to z pewnością przekonają do siebie wszystkich swoim energicznym występem!

web   facebook   youtube   myspace   last.fm    twitter    bandzone