Hentai Corporation, Flaming Cocks, Totální nasazení, Call Tracy, Hopes i Howl na MS 2017!

  • Hentai Corporation (Czechy)

Prawdziwie pokręceni, nie znający barier artystycznych ani muzycznych. Ich styl to pochodna post-hardcore’u z elektroniką, pełna elementów wszystkiego co wpadnie w ucho artystom. Podczas koncertów zawsze dają z siebie wszystko, nie boją się krytykować czeskiego przemysłu muzycznego, co potwierdzają słowami jednego z utworów Jando, ty stara kur*o. Bezkompromisowi, ale niesamowicie pozytywni Prażanie wracają na scenę Mighty Sounds!

bandzone facebook youtube

  • Flaming Cocks (Czechy)

Rozpadli się już jakiś czas temu, ale są rzeczy, które nie sposób zostawić bez pożegnania. Muzycznie opierają się na punku z domieszką rock’n’rolla i wibracji Misfist czy Necromantix. Ekipa zdecydowała, że muszą jeszcze stanąć razem na scenie, wybór Mighty Sounds był raczej oczywisty!

bandzone youtube facebook

  • Totální nasazení (Czechy)

Kolejna grupa, która po kilku latach przerwy wraca na deski Mighty Sounds. Istnieją od 1990 roku i grają szczerego, klasycznego, melodyjnego punk rocka!

TN-promo-2015

  • Call Tracy (Czechy)

Świeża krew czeskiego melodyjnego grania. Grupę tworzą fani takich kapel, jak Blink-182, The Story So Far czy Neck Deep, co wyraźnie słychać w ich brzmieniu. Chwytliwe melodie i chórki i masa pozytywnej energii, to wszystko do odebrania pod sceną!

calltracy

bandzone  facebook  youtube

  • Hopes (Czechy)

Istnieją od 2013 roku i od tego czasu zdążyli wymienić 3 perkusistów i 2 wokalistów, by wreszcie znaleźć swoje ukojenie w hardcore punku lat 90. Po rocznej przerwie wydali świetną EP-kę Ice Cold, której produkcją zajął się ich dobry znajomy – Damián Kučera, perkusista grupy Skywalker!

16463560_1268664326514345_7576216643011700834_o

bandzone facebook  youtube

  • Howl (Czechy)

Młoda krew praskiego hardcore’u. Powstali w ubiegłym roku, a z pomocą festiwalu Žižkovská Noc nagrali split/demo, które uchyla rąbka tajemnicy. To dopiero początek ich muzycznej przygody, ale czujemy, że będzie o nich głośno!

DSC_6608

facebook  bandcamp