Passafire i inne nowości w line-upie!

Conflict, Versus The World oraz Graveyard Johnnys na MS 2015!

– Conflict (UK)

Prawdziwe legendy anarcho-punka! Pochodząca z południowego Londynu ekipa powstała 35 lat temu. Debiutowali singlem w 1982 roku, a rok później wydali pierwszy album pt. It’s Time To See Who’s Who sumptem Corpus Christi Records. Skład zespołu zmieniał się wielokrotnie, jednak przekaz zawsze pozostawał ten sam. Szczere teksty poruszające wiele ważnych problemów społecznych i świetne, charakterystyczne punkowe brzmienie sprawiają, że ich występ to 100% pewniak w Waszych rozpiskach!

jjjj

wiki     facebook     youtube     last.fm    

Versus The World (USA)

Spora dawka świeżego melodyjnego punk rocka prosto z Santa Barbara w Kaliforni. Grupa zadebiutowała w 2005 roku albumem o tej samej nazwie, na którym znalazła się swoista mieszanka post-hardcore’u z pop punkiem. Kapelę współtworzą członkowie Lagwagon czy The Ataris! Ich występ będzie częścią sporej europejskiej trasy, w którą wyruszają wraz z ogłoszonymi wcześniej Strung Out.

dd

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

Passafire (USA)

Tym razem przedstawiamy Wam wyjątkowy kwartet, prosto z Savannah w stanie Georgia. Chłopaki od 2003 roku starają się tworzyć oryginalną mieszankę progresywnego reggae z wyraźnym akcentem rockowym i dubowymi wibracjami. Na koncie mają 5 albumów długogrających i świeżutką EP-kę pt. Interval wydaną na początku roku. To właśnie ją będą promować na nadchodzącej trasie po Europie, w ramach której zawitają także do nas!

dd

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

Graveyard Johnnys (Walia)

Ostatnia propozycja na dziś zdecydowanie trafi w gusta fanów rockabilly czy też szczerego punk rocka. Istnieją od 2008 roku, kiedy to wydali także debiutancki singiel Streetblocks And City Lights. Walijska ekipa wydała w 2011 roku debiutanckiego długograja pt. Songs From Better Days i w ramach promocji tego krążka wystąpili już kilka razy w Czechach. Możemy więc potwierdzić, że jest na co czekać!

ss

web    myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter