The Bones, The Locos, The Real McKenzies, The Fialky i Punk Floid na MS!

The Bones (Szwecja)

W przeciwieństwie do większości krajów kontynentu, Szwecja zrodziła wiele zespołów, którym udało się wybić poza Europę. The Bones to właśnie jedna z tych nazw! Chłopaki grają szczerego rock’n’rolla połączonego z surowym garażowym punk rockiem. Na koncie 7 albumów, w tym Flash The Leather wydany w tym roku!

web   myspace   facebook   youtube   last.fm   twitter

The Locos (Hiszpania)

Były frontman Ska-P wraz z ekipą powracają na scenę Mighty Sounds z nowym materiałem! Muzyka The Locos to energiczna dawka ska z najwyższej półki przepełniona melodiami i mocnymi tekstami poruszającymi aktualne problemy na świecie. Dla fanów dzikich pląsów pod sceną – pozycja obowiązkowa!

2919

web   wiki   myspace   facebook   youtube   last.fm   twitter

The Real McKenzies (Kanada)

Nasza ulubiona kanadyjska ekipa powraca na Mighty scenę! Panowie sprytnie miksują agresywnego punka z instrumentami kultury szkockiej już od 1992 roku. 3 lata później wydali debiutancki album i powoli zyskiwali fanów na całym świecie. Agresywne gitary i plejada chwytliwych chórków to bez wątpienia ich znaki rozpoznawcze!

2915

web   wiki   myspace   facebook   youtube   last.fm   twitter

The Fialky (Czechy)

Punk rockowa ekipa z zamiłowaniem do melodii i tekstami w języku czeskim. W ciągu 15 lat grania skład i dokładny styl grania kapeli zmieniał się wielokrotnie, mimo to na lokalnej scenie mają już wyrobioną mocną pozycję, co udowadniali już na wielu edycjach Mighty Sounds!

2916

web   wiki   bandzone   myspace   facebook   youtube   last.fm

Punk Floid (Czechy)

Wesoła ekipa z Zábřeh na Moravě sprytnie łączy starą szkołę brytyjskiego punk rocka z elementami nowoczesnego amerykańskiego hc punka. 15 lat na scenie, 5 długograjów, split i jubileuszowa EP-ka Punk Floid wydana w tym roku.

2920

web   wiki   bandzone   myspace   facebook   youtube   last.fm   twitter