The Carburetors, Bombshell Rocks…

Elvis żyje! Dowodem na to będą kolejne kapele, które dołączają do line-upu.

– The Carburetors (Norwegia)

Każdy, kto miał przyjemność widzieć ich występ 3 lata temu stwierdzał śmiało: duch rock’n’rolla nadal trzyma się przy życiu! Kapela z Oslo powstała w 2001 roku, zaś w 2004 wydali swój debiutancki krążek pt. Pain Is Temporary, Glory Is Forever z ich największym hiciorem BurnOut, którego teledysk zajął drugie miejsce w plebiscycie norweskiej telewizji. Nowy krążek już prawie gotowy, pozostaje nam tylko czekać na produkcję i rozkoszować się nowymi nietuzinkowymi kompozycjami!

car

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

Bombshell Rocks (Szwecja)

Dobrzy znajomi skandynawskich The Carburetors poruszają się w klimatach punk’n’rollowych. Powstali w 2005 roku i zadebiutowali rok później albumem Who’s The Real Bastard. Do dziś dorobili się 5 solidnych krążków. Ich ostatni – Generation Tranquilized wydany w ubiegłym roku zapewnił grupie sporych rozmiarów trasę koncertową po Europie, USA i Japonii!

bomb

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

– Rolling Bowling (Chiny)

Chińczycy grali w zeszłym roku w Pradze i ich podejście do rockabilly urzekło nas natychmiastowo! Pekińskie trio ma na koncie kilka splitów, EP-kę i debiutanckiego długograja Marriage Is Not My Favourite Thing z 2013 roku. Chińska fantazja na temat The Peacocks, której nie możecie przegapić!

china

bandcamp   facebook     youtube     last.fm   

– China Shop Bulls (Anglia)

Kolejna kapela, w której pojawia się chiński wątek, tym razem jednak podchodzą z angielskiego Leeds i serwują świeżą mieszankę rockabilly ze ska punkiem, rapem i drum n’ bassem. Szalona, nietuzinkowa ekipa zdecydowanie nie boi się eksperymentów. Poruszają scenę od 2006 roku i zdążyli już zagrać setki koncertów obok największych gwiazd gatunku.

china

bandcamp  myspace   facebook     youtube     last.fm    twitter

– Seaside Rebels (Anglia)

Oi wygląda na to, że przyszedł czas na kolejną street punkową grupę! Wiedząc, że gra w niej basista Booze & Glory możecie uwierzyć nam na słowo, że nie jest to przypadkowa kapela. Prawdziwa świeżynka na scenie, bo na koncie mają zaledwie debiutancką EP-kę, ale mogą pochwalić się świetnym teledyskiem do kawałka Wrong Or Write, do którego link znajdziecie poniżej.

se

facebook     youtube     last.fm    twitter