The Casualties, The Rumjacks, Los Fastidios, BZFOS i Turbo AC’s na MS 2016!

– The Casualties (USA)

Nie udało się na poprzedniej edycji, ale tym razem możemy obiecać, że obejdzie się bez żadnych niespodzianek i legendy street punka wystąpią na MS 2016! Ponad 25 lat na scenie, dziewięć albumów i kondycja, której zazdroszczą im młode punki. Po ostatnim wyprzedanym koncercie w Pradze wiemy jedno – jest na co czekać!

wiki   myspace     facebook     youtube   last.fm  twitter   instagram

– The Rumjacks (Australia)

Po raz pierwszy na scenie naszego festiwalu Australijczycy zaprezentują wyśmienitą mieszankę kultury irlandzkiej z gitarami nastrojonymi na piekło pod sceną. Dla miłośników mandolin, banjo i fletów – pozycja obowiązkowa!

web  myspace   facebook    youtube   last.fm  twitter   instagram

– Los Fastidios (Włochy)

Oi! Oi! Oi! 4-osobowa ekipa z Włoch wystąpi u nas po raz drugi. Kto był, ten wie, że ich muzyka to solidna mieszanka melodyjnego street punka z klasyką brytyjskiego Oi-u. Chłopaki dużą wagę przywiązują do tekstów, w których poruszają ważne kwestie społeczne, problemy z faszyzmem, wolnością człowieka i prawami zwierząt.

web   wiki   myspace   facebook    youtube   last.fm  twitter   instagram

– Bloodsucking Zombies From Outer Space (Austria)

Muzyka BSZFOS często nazywana jest pojęciem horrorbilly, nic dziwnego. Wyglądają jak z horroru, zresztą sama nazwa nie wskazuje raczej na inny gatunek muzyki. Austriacki kwartet ma na koncie 4 krążki pełne krwistych melodii i upiornie dobrych kompozycji.

web   wiki   myspace   facebook    youtube   last.fm  instagram

– The Turbo AC’s (USA)

Powstali na początku lat 90. w Nowym Jorku. Ich punk’n’roll pełen adrenaliny i miłości do odpowiednio przeleżanej whisky z pewnością spodoba się fanom różnych odłamów muzycznych. Na koncie 7 długograjów i kilka dodatkowych singli. Byli już u nas 3 lata temu, nie możemy się doczekać, by zobaczyć ich ponownie!