Silverstein, The Peacocks, The Smith Street Band, Švihadlo i Rantanplan na MS 2016

– Silverstein (Kanada)

Post-hardcore’owa ekipa z Ontario podbija światowe sceny największych klubów już od 2000 roku. Na koncie mają 8 krążków, w tym „ am Alive in Everything I Touch wydany w maju 2015. Ich muzyka to przede wszystkim chwytliwe chórki i śpiewane refreny przeplatane z emocjonalnym krzyczanym wokalem i idealnie pasującymi melodiami, zaś na żywo zawsze dają z siebie wszystko, więc nie zapomnijcie o ich występie!

web   wiki   myspace  instagram  facebook   youtube   last.fm  twitter  

– The Peacocks (Szwajcaria)

Wesołe trio ze Szwajcarii wpada do nas już po raz piąty! Wiecznie młodzi, a przynajmniej na takich wyglądają, bo jednak 25-letni bagaż koncertowych doświadczeń to cała gama sprawdzianów możliwości i wyrzeczeń. Kto widział na żywo ten wie czego można się spodziewać, kto nie, na pewno zmieni to na 12. edycji Mighty Sounds!

2945

web   wiki  myspace  facebook   youtube   last.fm    

– The Smith Street Band (Australia)

Wyborna mieszanka wszystkiego od klasycznego rocka po folk punka. Powstali w 2010 roku, a mają już na koncie występy na największych scenach festiwalowych. W tekstach poruszają ważne tematy społeczne i polityczne. Niekwestionowany powiew około punk rockowej świeżości.

2943

web   wiki  myspace  instagram  facebook   youtube   last.fm  twitter

– Švihadlo (Czechy)

Klasyka czeskiego reggae. Na scenie od 1983 roku. Wprawdzie bez Vincenta Richarda – jednego z głównych członków kapeli, ale to nie ma większego znaczenia. Ważne, że mamy szansę zobaczyć spory kawałek historii lokalnej muzyki, która nigdy nie poddała się aktualnym trendom!

2944

– Rantanplan (Niemcy)

Niezwykle świeży i automatycznie wpadający w ucho ska punk z rock’n’rollowymi zrywami. Zapraszaliśmy ich już kilkukrotnie, tym bardziej cieszymy się, że w końcu uda im się ułożyć trasę pod Mighty Sounds. Mimo tekstów w języku niemieckim wierzymy, że i Wy pośpiewacie razem z nami pod sceną!

2948

web   wiki  myspace  facebook   youtube   last.fm