Trzy nowości w line-upie Mighty Sounds 2018!

Sick Of It All

Nowojorska legenda! Klasyczne hardcore’owe granie! Kiedy w 1986 roku bracia Kollerowie, Lou (wokal) i Pete (gitara) oraz ich kumpel Armand Majidi (perkusja) zakładali Sick of It All, w najśmielszych snach nie przypuszczali, że ich zespół wiele razy okrąży świat dookoła, będzie ozdobą najważniejszych festiwali, będzie zbierał hołdy nie tylko od licznych fanów, lecz również rzeszy zespołów hardcore’owych oraz metalowych, które inspirowały się dokonaniami nowojorczyków. Po ponad 30 latach istnienia i kultowych płytach, jak choćby „Scratch The Surface”, Sick of It All to niezaprzeczalna awangarda gatunku, żywa legenda, która w żadnym wypadku nie zamierza zwalniać tempa. Niezmiennie z wielką pasją, szczerością i potężną energią, kwartet w regularnych odstępach czasu dostarcza fanom kolejną porcję hardcore’owych petard. Ale prawdziwym żywiołem Sick of It All są koncerty. Na nich nowojorska legenda pokazuje prawdziwą klasę._______________________________________________________________________________________________________

Zebrahead

Zebrahead to zespół grający punk rock z domieszką rapu i funku pochodzący z La Habra w Orange County w Kalifornii, założony w 1996 roku. Muzyka Zebrahead to połączenie punk rocka z domieszka rapu i funku. Wśród swoich inspiracji muzycy wymieniają m.in. Fugazi czy Descendents.

_______________________________________________________________________________________________________

Iron Reagan

Amerykański Iron Reagan działa na scenie hardcore i punk od kilku lat. Gitarzysta Landphil Hall i wokalista Tony Foresta, w 2012 roku postanowili dla odpoczynku od macierzystej kapeli założyć zespół, który grać będzie muzykę znajdującą się na przecięciu hardcore’a i crossover. Nie minęło wiele czasu, a w kieszeni mieli kontrakt z wytwórnią Relapse, która po wydanym w 2013 roku niezależnie debiucie, uznała, że musi mieć zespół u siebie, bo niewiele kapel potrafiło połączyć hard core’a, hardcore punka, thrash i crossover tak umiejętnie, jak zrobili to panowie z Iron Reagan. Krótko, na temat i konkretnym brzmieniem – tak można scharakteryzować ich muzykę. Oraz koncerty, które grają porywające.